Kedves vásárlók!! Eladó ez a nagyon jól bélelt nadrág orkán jellegű, lába végén behúzható! kényelmes fazon! a méret viszont XL-nek van írva, de nem hiném hogy ok, mert a páromra passzos volt így inkább L-nek ajánlom!! kérdésed van szivesen válaszolok vagy lemérem a nadrágot ha érdekel!! 1ft nézd meg a többi nadrágot is!!
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2011-10-27 22:00
. Bélelt nadrág akár téli is!!1ft - Jelenlegi ára: 1 Ft
2011. október 18., kedd
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése