Eladóvá vált a nagyon megszeretett DUAL SIM-es telefonom. Mind a 2 sim kártyát kezeli. Angol nyelvű.
Oka egyszerű, szeretném újabbra lecserélni. Esztétikai hibája van, hogy a hátlapján kopik le a fekete festék. ALMÁS!!!!
Ajándékképen adok egy 128MB-os micro SD kártyát.
Villámáron nincs posta és ajándékba adok egy Iphone tokot is.
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2011-10-15 10:24
. 3G dual sim AJÁNDÉKKAL!!!!!! - Jelenlegi ára: 1 Ft
2011. október 15., szombat
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése